Jmenuji se Tomáš, lyžování je pro mě odjakživa sport číslo jedna. Dávno jsem se smířil s tím, že to nikdy nedotáhnu na start závodu Světového poháru, ale o to více času teď můžu trávit vymýšlením, jak posunout zážitky z lyžování na úplně jinou úroveň.

Vždycky jsem měl ty nejvyšší nároky na materiál, toužil po dokonale padnoucích lyžařských botách a bezchybně připravených lyžích. Touha byla tak silná, že jsem si postupem času začal veškerý materiál připravovat sám. Postupem let jsem usoudil, že by moje vybavení a schopnosti mohly být prospěšné také ostatním lyžařům, kteří jsou podobně posedlí dokonalým materiálem.

V současné době se zabývám především bootfittingem neboli úpravami lyžařských bot a jejich prodejem. Nabízím širokou škálu služeb, jako například podrobnou analýzu vašich nohou, tvarování sportovních stélek na míru, úpravy vnitřních botiček, tepelné tvarování či frézování skeletů a spoustu dalších úkonů, které mají za cíl zbavit vás veškerých potíží způsobených špatně padnoucí botou.

Najdete mě v podhůří Chřibů v obci Traplice vzdálené deset minut jízdy od Uherského Hradiště a dvacet minut jízdy ze Zlína. Ve své specializované prodejně mám pro vás připravený bohatý výběr lyžařských bot, nejmodernější 3D skener a celou řadu dalších profesionálních přípravků, díky kterým bude výběr vašich nových lyžáků dosud nepoznaný zážitek.

V případě zájmu o jakoukoliv službu či konzultaci mě neváhejte kontaktovat.

Novinky? Instagram!

Sledujte mou práci a novinky na Instagramu!